Hollandaca Uyum Kursu

Hollanda Elçiliğinde Yerleşim/Uyum Sınavını geçeblmek için Hollanda dilini online

                 

Online Hollandaca Uyum Kursları

DutchTutor.com ile Hollanda Yerleşim Uyum Sınavı için Hollandaca Öğren

Hollandaca kursumuzu 40 dil dersi, 10 test sınavı dinleme ve konuşma ve tüm 100 resim soruları "Hollanda Toplumu Hakkında Bilgiler" içermektedir. Kendi ülkenizde bulunan Hollanda Elçiliğinde yapılan Hollanda Yerleşim/Uyum Sınavı için bilmeniz gereken herşeyi ilk dersten itibaren öğrenecek ve Hollanda MVV vizesine başvurabileceksiniz.

Bu online kursu Elçilikte yapılan sınav hakkında bilmeniz gereken herşeyi öğrenebilmeniz için özel olarak geliştirdik. Tamamen online öğrenecek ve kendi zamanınızı ve kendi hızınızı kendiniz yönetebileceksiniz.

Ücretsiz deneme Kursumuzu deneyebilmeniz için ilk 3 dersi ücretsiz olarak veriyoruz . Ücretsiz derslerden sonra tüm kursu sipariş edebilir ve Hollanda Elçiliğinde yapılan Hollanda Uyum Sınavını geçebilmeniz için gerekli olan dili öğrenebilirsiniz.

Hollandaca Uyum Kursları

  Özel olarak Hollanda Yerleşim/Uyum Sınavı MVV odaklı Hollandaca dil kursu
 Derslere 120 saat erişim - İlave saatler sipariş edilebilir
 8000ten fazla ses dosyası
 Test sınavı dahil - dinleme ve konuşma
 100 sorusu "Hollanda Toplumu Hakkında Bilgiler"
 Test sınavı dahil - okuma ve okuduğunu anlama
 3 ücretsiz deneme dersi

€ 89,95 ile kursun tamamına 120 saat erişim sağlayabilirsiniz. Bu 120 saat size yeterli gelmezse her ekstra 20 saat için € 15,00 ile ilave ders sipariş edebilirsiniz.

Kursu sipariş etmeye karar verdiğinizde kursun tamamı olan 30 derse erişim sağlamak için bir kullanıcı adı ve şifre edinmelisiniz. Bunun için aşağıdaki otomatik sistemden kaydolma prosedürlerini izlemelisiniz. Ödemeniz gerçekleştiğinde toplam 120 saat kursa otomatik olarak erişim sağlayabileceksiniz.

 


Mevcut Diller

Hollandaca - Nederlands
İngilizce - English
Filipin dili- Filipino
Fransızca - Français
Rusça - Русский
Çince - 中文

Tay - ไทย
Vietnam dili - Tiếng Việt
İspanyolca - Español
Portekizce - Português
Türkçe - Türkçe