Hollandaca Uyum Kursu

Hollanda Elçiliğinde Yerleşim/Uyum Sınavını geçeblmek için Hollanda dilini online

                 

Online Hollandaca Dil ve Uyum Kursu

Hollanda Elçiliğinde Hollanda Yerleşim/Uyum Sınavını geçebilmek için Hollanda dilini 30 günde öğrenin.

 Dersler

Hollandaca kursumuzu 40 dil dersi, test sınavı dinleme ve konuşma ve tüm 100 resim soruları "Hollanda Toplumu Hakkında Bilgiler" içermektedir.

 Ücretsiz Dersler

Ücretsiz deneme Kursumuzu deneyebilmeniz için ilk 3 dersi ücretsiz olarak veriyoruz. Ücretsiz derslerden sonra tüm kursu sipariş edebilir.

 Hollandaca Uyum Kursu Online

Derslere 120 saat erişim - İlave saatler sipariş edilebilir - 8000ten fazla ses dosyası - Test sınavı dahil - dinleme ve konuşma - 100 sorusu "Hollanda Toplumu Hakkında Bilgiler".

 MVV vize Hollanda

Hollanda Elçiliğinde Yerleşim/Uyum Sınavını geçeblmek için Hollanda dilini online öğrenin MVV Vizesine başvurabileceğiniz Hollanda Elçiliği.

 Tüm ekran boyutları için

Uyum kursu bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve cep telefonları için uygundur. Ekran otomatik olarak ayarlanır.

Hollandaca öğrenmek

Hollanda Yerleşim/Uyum Sınavı için Online Hollanda dil kursumuza hoşgeldiniz. Hollanda oturma iznine (MVV) başvurabilmek için ilk olarak kendi ülkenizde bulunan Hollanda Elçiliğinde yapılan Hollanda Yerleşim/Uyum Sınavını geçmeniz gerekir.

Hollanda Elçiliğinde Hollanda Yerleşim/Uyum Sınavını geçebilmeniz için öğrenmeniz gereken herşeyi içeren bu özel Hollanda Yerleşim/Uyum Kursunu geliştirdik. Okula gitmeden kendi bilgisayarınızda dilediğiniz zaman Hollandaca öğrenin. Tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar ve internet bağlantısı.

Hollandaca kursu oluşur:

1. Hollanda Toplumu Hakkında Bilgiler (KNS)

Bu bölümde Hollanda hakkında bilgiye sahip olmanız gerekiyor. Toplamında 100 adet size sorula bilecek soru var ve bu 100 sorudan 30 adedini en azından doğru bilmek zorundasınız.

100 sorusu ile Hollanda Toplumu Hakkında Bilgiler. Ücretsiz önizleme şurada mevcuttur: Deneme testler KNS

2. Dinleme ve konuşma

Bu bölümde başlangıç seviyesinde Felemenkçe konuşa bildiğinizi göstermek zorundasınız. Bu bölüm 5 alt bölümden oluşmaktadır: Dinle ve tekrar et, Kısa sorular, Tekrar dinle ve tekrar et, zıt anlamları ve kısa hikâyeler.

Ücretsiz derslerimiz ile Hollandaca kursumuzun tamamına ilişkin muazzam bilgi elde edeceksiniz: Ücretsiz derslerimize tıklayın

3. Okuma ve okuduğunu anlama

Size sunulan soruları okuyup seçeneklerden 1 tanesi doğru olanı veya doğru yanlış seçeneklerinden doğru olan cevabi vermeniz gerekmektedir. Size gösterilen bir parça bölümü sesli olarak okuyarak anlamanız gerekmektedir.

Mevcut Diller

Hollandaca - Nederlands
İngilizce - English
Filipin dili- Filipino
Fransızca - Français
Rusça - Русский
Çince - 中文

Tay - ไทย
Vietnam dili - Tiếng Việt
İspanyolca - Español
Portekizce - Português
Türkçe - Türkçe