HOLLANDA DİLİNİ KONUŞMAYI ÖĞRENİN-HOLLANDA YERLEŞİM/UYUM SINAVI HOLLANDA-MVV VİZESİ- HOLLANDACA DIL - HOLLANDACA UYUM KURSLARI

HOLLANDACA UYUM KURSU

Login Manager: Member Login
Kullanıcı Adı:   

Şifre:

 

Üye Ol  ||  Şifre hatırlatma

 

Hakkımızda

 
Hollandaca Uyum Kursu  Hollandaca Uyum Kursu  Hollandaca Uyum Kursu  Hollandaca Uyum Kursu  Hollandaca Uyum Kursu Hollandaca Uyum Kursu  Hollandaca Uyum Kursu Hollandaca Uyum Kursu Hollandaca Uyum Kursu Hollandaca Uyum Kursu
DutchTutor.com her ikisi de Bangkok - Tayland'da yer alan Hollanda Kültür Merkezi Ltd. Şti. ve TDC Hizmetleri Ltd. Şti. arasında bir iş ortaklığıdır.
 
Hollanda Kültür Merkezi Ltd. Şti. Bangkok'ta Hollanda Elçiliğinde öğrencileri Hollanda Yerleşim/Uyum Sınavı MVV'ye hazırlayan bir Hollanda okuludur. Bu bölgede Asya öncüleri olup aynı zamanda Asyada bu tür kurslarla ilgilenen ilk Hollanda okuludur. Okul sahibi Hollandalıdır.
 
TDC Hizmetleri Ltd. Şti. Tayland'da 10 yılı aşkın süredir çalışan Hollanda hizmet ofisidir. TDC Hizmetleri Ltd. Ştii'nin bir ayrıcalığı da Hollanda'ya seyahat etmek isteyen veya Hollandada yaşamak isteyen Taylandlılara yardım ve rehberlik sağlayan "Tayland Hollanda Bağı" isimli vize ofisleridir. TDC Hizmetleri Ltd. Şti.'nin sahibi de Hollandalıdır.
 
Hollanda Kültür Merkezi Ltd. Şti.
1730 Soi 101, Ladphrao Rd., 
Bangkapi 
Bangkok 10240
Thailand
 
TDC Hizmetleri Ltd. Şti.
4 Soi 1 Mooban Seri 4
Suanluang - Suanluang
10250 Bangkok
Thailand

DutchTutor.com web-sitesi sürekli kendini geliştirmek ister, bu yüzden öneri ve fikirlerinize her zaman açığız. Web-sitemizi ya da öğrenme materyallerimizi geliştirmemiz için öneri ve fikirleriniz varsa lütfen bize ulaşın.

 

Bize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

E-posta adresimiz:

HOLLANDACA UYUM KURSU

 
 

Şu anda aşağıdaki dillerde kurs mevcuttur:

Site haritası - Gizlilik İlkesi - Linkler     


  Inburgeringscursus - Hollandaca
Inburgeringscursus - İngilizce
Inburgeringscursus - İspanyolca
Inburgeringscursus - Türkçe
  Inburgeringscursus - Fransızca
Inburgeringscursus - Filipin
Inburgeringscursus - Tay
Inburgeringscursus - Rusça
  Inburgeringscursus - Çince
Inburgeringscursus - Vietnam dili
Inburgeringscursus - Portekizce